ASYSTENT WARSZTAT – PROGRAM DLA WARSZTATU


Właśnie chwilę temu została opublikowana najnowsza wersja programu Asystent Warsztat w Chmurze. Nowa aktualizacja wprowadziła wiele istotnych zmian, które mają potencjał znacząco poprawić wydajność pracy użytkowników. Przede wszystkim, teraz wydruki zawierają profesjonalny nagłówek firmy, co z pewnością podnosi prestiż dokumentów. Co więcej, drukowane raporty dla mechaników mogą być teraz opcjonalnie wzbogacane o zaawansowaną tabelkę do rejestrowania czynności oraz użytych części.

Dodatkowym udogodnieniem jest nowa opcja pozwalająca na jednoczesne zaznaczenie wielu zleceń i wygenerowanie faktury zbiorczej dla zaznaczonych pozycji. Ta funkcja znacznie usprawnia proces fakturowania i zarządzania zleceniami. Ponadto, zaktualizowano integrację z najnowszymi drukarkami fiskalnymi, co gwarantuje płynność w procesie drukowania dokumentów oraz zwiększa zgodność z przepisami podatkowymi.

Kolejnym cennym dodatkiem jest możliwość ukrycia pól z datami w interfejsie programu warsztatowego. To przydatne rozwiązanie dla tych, którzy chcą bardziej spersonalizować widok aplikacji do własnych potrzeb.

Aktualizacja jest już dostępna, dlatego zachęcamy wszystkich użytkowników do jej pobrania i efektywnego wykorzystania nowych funkcji. Życzymy owocnej pracy z Asystentem Warsztat w Chmurze!

https://meteoryt.pl/Asystent_Chmura_Warsztat-d387-240.html

Scroll to Top