AKTUALIZACJA APLIKACJI ASYSTENT UI

Wprowadzono nową aktualizację aplikacji Asystent UI, która umożliwia bezpośrednie dodawanie zdjęć do zleceń warsztatowych, eliminując konieczność przechowywania ich w galerii telefonu i zajmowania miejsca w pamięci. Teraz wystarczy otworzyć konkretne zlecenie i skorzystać z funkcji robienia zdjęć na miejscu. Wielką zaletą jest również możliwość pobierania podpisów od osób oddających i odbierających pojazd, które mogą być wyświetlane na wydruku. Proces składania podpisu odbywa się teraz na tablecie (lub telefonie).

Ta sama funkcja jest dostępna również dla osób wystawiających dokumenty. Dodatkowo, podczas wystawiania zlecenia warsztatowego istnieje możliwość natychmiastowego drukowania zdjęć.

Kolejną istotną nowością jest wysyłanie dokumentów (np. faktur) za pośrednictwem SMS z responsywnym szablonem, który umożliwia łatwe opłacenie faktury przez stronę internetową. Ta funkcja oszczędza Twój czas i ogranicza zużycie papieru. Nie trzeba już oddzielnie logować się do banku, kopiować danych czy drukować faktur w formie papierowej, co eliminuje ryzyko popełnienia błędów. Teraz wystarczy kliknąć opcję „Opłać” i zostaniemy przekierowani na stronę banku, gdzie szybko, łatwo i bezpiecznie dokonamy płatności.


Kliknij tutaj

Scroll to Top