SYSTEM PŁATNOŚCI BLUMEDIA


Przedstawiamy naszym klientom nowy system płatności online o nazwie BLUMEDIA. W ramach naszej oferty posiadamy 25 banków, w tym również BLIK. Nasz system jest dostępny w formie chmurowej aplikacji z modułem sprzedażowym, który może być wykorzystany przez wszystkich naszych klientów. Możliwość dokonywania płatności jest dostępna do kwoty 4500 zł.

Dodatkowo, wprowadziliśmy funkcjonalność wysyłania linku do faktury poprzez SMS, co znacznie ułatwia proces transakcji. Teraz nie musisz już drukować faktur papierowych i ręcznie wprowadzać danych do przelewu. Dzięki płatnościom BLUMEDIA otrzymujesz fakturę elektroniczną, po czym wystarczy kliknąć przycisk „opłać”, a nasz program automatycznie przekieruje Cię do banku. Dzięki temu nie ma ryzyka popełnienia błędów przy przepisywaniu czy kopiowaniu danych.

Nasz system płatności BLUMEDIA może być również wykorzystywany przez Państwa klientów. Każda faktura wysłana do klienta, o wartości do 4500 zł, będzie automatycznie zawierała link do płatności. Jest to bardzo popularna forma płatności, która minimalizuje ryzyko błędów i ułatwia proces rozliczeń.

https://meteoryt.pl/asystentchmura

Scroll to Top