ZWIĘKSZENIE LIMITÓW DLA WERSJI DARMOWYCH

Chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszych zmianach wprowadzonych w naszej wersji chmurowej? Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele nowych ulepszeń i innowacji, które znacznie poprawią jakość Twojej pracy oraz pozwolą na skuteczne testowanie naszych funkcji.

Najnowsza aktualizacja paczki chmurowej, którą wprowadziliśmy, oferuje znacznie zwiększone limity dla darmowej wersji. To nie tylko umożliwi Ci lepszą pracę, ale także pozwoli na przeprowadzenie dokładnych testów w praktyce. Wprowadziliśmy zwiększony limit darmowych rekordów do 10 w wielu kluczowych modułach.

Wśród najważniejszych modułów, które skorzystały na tej zmianie, znajdują się: Zlecenia warsztatowe, Oferty, Zamówienia, Dokumenty magazynowe, Zlecenia serwisowe, Umowy, Projekty oraz Zadania. Te moduły są teraz jeszcze bardziej dostępne dla użytkowników darmowej wersji, co na pewno przyczyni się do jeszcze lepszego wykorzystania naszych usług.

Pamiętaj, że nasza darmowa wersja jest zawsze za darmo. Każde logowanie przedłuża ważność chmury o kolejne 3 miesiące. To oznacza, że jeśli regularnie logujesz się do naszej platformy, możesz korzystać z naszych usług praktycznie bez ograniczeń. Warto zatem pamiętać o regularnym logowaniu, aby cieszyć się nieprzerwanym dostępem do naszych funkcji.

Podsumowując, nasza najnowsza aktualizacja znacznie zwiększa możliwości naszej wersji chmurowej, zarówno dla tych, którzy korzystają z niej w pracy, jak i dla tych, którzy chcą przetestować nasze usługi. Wiemy, że każda poprawka jest istotna dla naszych użytkowników, dlatego nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów. Z nami, Twoja praca stanie się jeszcze lepsza!

Strona główna
tutaj można aktywować wersję darmową chmury
Scroll to Top