REJESTR POJAZDÓW – NOWOŚCI

Nowa Aktualizacja dla Rejestru Pojazdów: Aktualizacja w Odczycie Kodu Aztec i Udoskonalony CEPIK!

Z radością informujemy, że nasza najnowsza aktualizacja dla rejestru pojazdów już jest dostępna! Skupiliśmy się na maksymalnym ulepszeniu odczytu z kodu Aztec, aby zapewnić jeszcze szybsze i bardziej niezawodne przetwarzanie danych. Ale to nie wszystko! Nasz system CEPIK również przeszedł szereg udoskonaleń, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Co Nowego?

  • Zaawansowany Odczyt Kodu Aztec: Teraz, dzięki nowym algorytmom, odczyt danych z kodu Aztec jest błyskawiczny i bezbłędny. To idealne rozwiązanie dla stacji kontroli pojazdów, salonów samochodowych oraz warsztatów, umożliwiające szybką i dokładną weryfikację informacji o pojazdach.
  • CEPIK na Wyższym Poziomie: Ulepszenia systemu CEPIK to krok naprzód w zarządzaniu danymi o pojazdach. Większa stabilność, lepsza ochrona danych oraz usprawnione procesy rejestracyjne to tylko niektóre z wielu korzyści.

Do Czego Można Używać Kodu Aztec w Pojazdach? Kod Aztec stał się kluczowym narzędziem w branży motoryzacyjnej. Umożliwia szybkie i bezbłędne przekazywanie danych o pojazdach, co jest nieocenione przy przeglądach technicznych, transferze własności czy aktualizacji danych w systemach rejestracyjnych. Dzięki naszej aktualizacji, kod Aztec otwiera nowe możliwości dla:

  • Stacji kontroli pojazdów: szybka weryfikacja danych technicznych pojazdów.
  • Ubezpieczycieli: efektywne przetwarzanie informacji o pojazdach przy wydawaniu polis.
  • Salonów samochodowych: łatwiejsza rejestracja nowych pojazdów i zarządzanie flotą.
  • Policji i organów porządkowych: błyskawiczne sprawdzanie historii pojazdu podczas kontroli drogowej.

🚗 CEPIK: Serce Systemu Rejestracji Pojazdów CEPIK to fundament działania systemu rejestracji pojazdów w Polsce. Dzięki naszym udoskonaleniom, system jest teraz jeszcze bardziej intuicyjny i odporny na wszelkie próby nieautoryzowanego dostępu. To gwarancja bezpieczeństwa danych i efektywności procesów rejestracyjnych dla wszystkich użytkowników – od właścicieli pojazdów po urzędników.

https://meteoryt.pl/Asystent_Chmura_Rejestr_Pojazdow-d367-85.html

Scroll to Top