Raportowanie sprzedaży, zakupów oraz informacje o logowaniu dostępne na pulpicie.

Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie nowych funkcji w programie Asystent! W najnowszej wersji pulpit dostępny dla administratorów został wzbogacony o raportowanie sprzedaży oraz zakupów, a także szczegółowe informacje o logowaniu użytkowników.

Co nowego w programie Asystent?

  1. Raportowanie sprzedaży – Nowa funkcja umożliwia administratorom szczegółowy wgląd w dane dotyczące sprzedaży. Dzięki temu zarządzanie sprzedażą jest bardziej efektywne i intuicyjne.
  2. Raportowanie zakupów – Program Asystent teraz oferuje również zaawansowane raporty zakupów. Administratorzy mogą monitorować i analizować wydatki, co pozwala na lepsze zarządzanie budżetem.
  3. Informacje o logowaniu – Zwiększ swoje bezpieczeństwo dzięki szczegółowym informacjom o logowaniach. Program Asystent rejestruje każde logowanie, co pozwala na monitorowanie aktywności użytkowników i szybkie reagowanie na nieautoryzowane próby dostępu.

Dlaczego warto wybrać program Asystent?

Program Asystent to kompleksowe narzędzie do zarządzania firmą, które teraz jest jeszcze bardziej funkcjonalne dzięki nowym opcjom raportowania. Ułatw sobie codzienną pracę, kontroluj kluczowe wskaźniki biznesowe i dbaj o bezpieczeństwo danych.

https://meteoryt.pl

Scroll to Top