PROGRAM DO ROZLICZEŃ KSIĘGOWYCH


Nowość w Twoim oprogramowaniu księgowym!

Czy jesteś gotowy na poziom księgowości, o jakim zawsze marzyłeś? Przedstawiamy najnowszą aktualizację naszego modułu do rozliczeń księgowych, która przynosi funkcje zaprojektowane, aby ułatwić Ci życie i dać Ci pełną kontrolę nad procesem księgowym.

Co nowego?

  • Nowy Status dla Administratora: Teraz jako administrator masz unikalną moc ostatecznego zatwierdzania danych widocznych dla klienta. Zapewnij sobie i swoim klientom spokój ducha, wiedząc, że wszystko jest dokładnie sprawdzone i zatwierdzone przez Ciebie.
  • Raport Rozliczający Księgowych: Odkryj nowy wymiar efektywności z naszym raportem rozliczającym, który precyzyjnie pokazuje, ile podmiotów jest obecnie prowadzonych i ile z nich zostało zrealizowanych. Śledź swój sukces dzięki wyraźnemu pokazaniu udziału procentowego zrealizowanych klientów – wszystko, byś mógł świętować swoje osiągnięcia i identyfikować obszary do rozwoju.
  • Status dla Przypisanych Opiekunów: Każdy opiekun, czy to księgowy, czy kadrowy, otrzymuje teraz swój własny status, umożliwiając lepszą organizację i jasność odpowiedzialności wśród Twojego zespołu.

Dlaczego to ważne?

Nasza aktualizacja jest więcej niż tylko zmianą – to rewolucja w sposobie zarządzania rozliczeniami księgowymi. Z myślą o Tobie i Twoim zespole wprowadziliśmy te innowacje, abyś mógł nie tylko śledzić postępy, ale także maksymalizować efektywność swojej pracy, dbając jednocześnie o najwyższą jakość obsługi klienta.

Nie czekaj! Przekonaj się, jak nasza najnowsza aktualizacja modułu do rozliczeń księgowych może pomóc Ci osiągnąć sukces na nowym poziomie. Zaufaj rozwiązaniu, które rozwija się razem z Tobą i Twoimi potrzebami.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

Scroll to Top