PAKIET AKTUALIZACJI DO PROGRAMU

Poprawki dla wybierania statusów w module zamówień

Udoskonalano mechanizm szablonów dodatkowych, które tworzymy w systemie ODT. Dodano lokalizacje danego pola aby precyzyjnie dodawać do szablonu i nie tracić czasu.


W naszym oprogramowaniu Asystent wprowadziliśmy kilka ważnych aktualizacji, które mają na celu usprawnienie użytkowania systemu. Teraz w programie Dokumenty Kasowe użytkownicy mogą wyłączyć aktualizacje stanu kasy, co daje większą kontrolę nad danymi finansowymi.

Ponadto, wprowadziliśmy ulepszenia w procesie scalania rekordów w danych kontaktowych, co poprawia przejrzystość i komunikację w systemie. Teraz użytkownicy mogą również dodawać wpisy do książki korespondencji bezpośrednio z modułu faktur, korzystając z prawego przycisku myszy.

Dodatkowo, udoskonaliliśmy mechanizm szablonów dodatkowych w systemie ODT, umożliwiając precyzyjne dostosowanie lokalizacji pól, co pozwala zaoszczędzić czas i efektywniej korzystać z tej funkcji. Dzięki tym aktualizacjom, nasze oprogramowanie staje się jeszcze bardziej użytkowe i przyjazne dla użytkowników.

Scroll to Top