PACZKA AKTUALIZACJI


Aktualizacja oprogramowania Asystent wprowadza szereg kluczowych innowacji:

  1. Historia Zleceń w Zleceniu Warsztatowym: Teraz użytkownicy mają dostęp do szczegółowej historii zleceń w zakresie warsztatowym, co obejmuje nie tylko same zlecenia, ale również produkty związane z danym zleceniem, ułatwiając kompleksowe monitorowanie działań.
  2. Podgląd Pojazdu z Archiwum Pojazdów: Nowa funkcjonalność umożliwia bezpośredni podgląd pojazdu z archiwum pojazdów w Asystencie Rejestru Pojazdów, co usprawnia śledzenie historii i stanu technicznego pojazdów.
  3. Pytanie o Ilość Produktów w Szybkiej Sprzedaży: Dodanie pytania o ilość produktów podczas procesu szybkiej sprzedaży pozwala na precyzyjne monitorowanie stanów magazynowych i unikanie błędów związanych z brakiem danych.
  4. Udoskonalony Mechanizm Wystawiania Dokumentu Magazynowego MM-: Mechanizm ten został znacząco ulepszony, dzięki czemu program teraz automatycznie rozbija produkt na dostawy. To zapewnia skrupulatne zachowanie rzeczywistej ceny zakupu, co przekłada się na dokładność dokumentów magazynowych.

Te nowości nie tylko zwiększają wydajność systemu, ale również znacznie poszerzają funkcjonalność, oferując użytkownikom bardziej rozbudowane narzędzia do efektywnego zarządzania.

https://meteoryt.pl/

Scroll to Top