PACZKA AKTUALIZACJI

Nasza najnowsza paczka aktualizacji zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby praca z danymi była jeszcze łatwiejsza i bardziej intuicyjna.

  1. Perfekcyjny OCR: Zapomnij o błędach i niedokładnościach. Nasze poprawki OCR gwarantują wyższą jakość rozpoznawania tekstu, co znaczy, że praca z dokumentami staje się szybsza i bezproblemowa.
  2. Większa kontrola nad systemem: Teraz możesz w łatwy sposób sprawdzić zajętość załączników oraz bazy danych bezpośrednio z poziomu informacji o systemie. Zarządzanie przestrzenią dyskową nigdy nie było tak proste!
  3. Dokładniejsze raporty: Na wydrukach protokołu wydania, serwisie i reklamacjach znajdziesz teraz szczegółowy opis naprawy. Dzięki temu każdy protokół jest kompletny i przejrzysty.
  4. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu: W module rozliczeń klientów księgowych wprowadziliśmy możliwość ograniczenia dostępu do rekordów. Teraz tylko uprawnieni użytkownicy mają dostęp do danych, co zwiększa bezpieczeństwo i prywatność.
  5. Status klienta online: Bądź zawsze na bieżąco z potrzebami Twoich klientów dzięki nowej funkcji statusu online. Szybka reakcja na zapytania i lepsze zrozumienie potrzeb klienta to klucz do budowania trwałych relacji.

Nie przegap okazji, aby ulepszyć swoje środowisko pracy z naszą najnowszą aktualizacją. Sprawdź, jak łatwo możesz zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo Twojej firmy. To czas na innowacje, które naprawdę mają znaczenie. Zacznij już dziś!

https://meteoryt.pl/

Scroll to Top