NOWOŚCI


Nowa aktualizacja oprogramowania Asystent Nadzór Maszyn – pełne dostosowanie do Twoich potrzeb!

Mamy świetne wieści dla wszystkich użytkowników Asystenta Nadzoru Maszyn! W odpowiedzi na Wasze opinie i sugestie, wprowadziliśmy kilka znaczących ulepszeń, które mają na celu jeszcze lepsze zarządzanie projektami, zamówieniami i serwisem. Dzięki tym nowym funkcjom, maszyna może teraz być poddana pełnemu zarządzaniu, a Ty możesz ustawić własny status podczas wystawiania WZ do pozycji w zamówieniu, co pozwoli Ci na jeszcze większą kontrolę nad procesem.

Jednym z kluczowych ulepszeń jest poprawione odświeżanie rekordów po wciśnięciu przycisku „anuluj” dla rekordu. Dzięki temu zapewniamy Ci płynniejsze i bardziej intuicyjne doświadczenie podczas korzystania z programu.

Nie tylko to! Wprowadziliśmy również kilka nowych zakładek, które są związane z oferowaniem zamówień i serwisem. Teraz możesz traktować maszynę jako pełnoprawny projekt, który podlega kompleksowemu zarządzaniu. Dodatkowo, nasza najnowsza aktualizacja wprowadza usprawnienia w wyliczaniu ceny zakupu w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz podejmować bardziej świadome decyzje.

A to jeszcze nie wszystko! Nasz system został wzbogacony o nowe wydruki w trybie responsywnym dla dokumentów kasowych i magazynowych. Dzięki temu będziesz mógł swobodnie korzystać z różnych urządzeń, zachowując przy tym doskonałą jakość wydruków.

W rejestrze pojazdów zaimplementowaliśmy także nowe funkcje, które ułatwią Ci pracę. Teraz możesz używać filtrów po numerze rejestracyjnym pojazdu, co pomoże Ci szybciej znaleźć potrzebne informacje. Ponadto, udoskonaliliśmy proces planowania napraw i wymian, dzięki czemu utrzymanie pojazdów w doskonałej kondycji będzie jeszcze bardziej efektywne.

Jesteśmy pewni, że te nowe funkcje i ulepszenia uczynią korzystanie z Asystenta Nadzoru Maszyn jeszcze bardziej satysfakcjonującym i efektywnym doświadczeniem. Dziękujemy wszystkim użytkownikom za wsparcie i zaangażowanie, które pomogły nam w wprowadzeniu tych pozytywnych zmian. Wierzymy, że nasza aktualizacja spełni Wasze oczekiwania i przyczyni się do jeszcze lepszego zarządzania projektami i serwisem. Zachęcamy do aktualizacji i cieszenia się pełnym potencjałem Asystenta Nadzoru Maszyn już teraz!

https://meteoryt.pl/Asystent_Chmura_Nadzor_Maszyn-d376-251.html

Scroll to Top