NOWOŚĆ W ZAMÓWIENIACH

Z przyjemnością informujemy, że nasz moduł zamówień został właśnie ulepszony, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Dzięki nowym opcjom, proces realizacji zamówień staje się jeszcze bardziej elastyczny i dostosowany do indywidualnych wymagań.

🔹 Dodaj Uwagi Bezpośrednio na Wydruku Zamówienia! Teraz, z łatwością możesz dodać uwagi do wydruku zamówienia, co znacząco ułatwi komunikację i realizację specyficznych wymagań. Ta opcja jest niezwykle przydatna, gdy chcesz, aby osoba pakująca lub dostarczająca zamówienie, miała dodatkowe informacje bezpośrednio na dokumencie.

🔹 Większa Kontrola nad Terminem Realizacji! Rozumiemy, że czasem data realizacji zamówienia może być wrażliwą informacją. Dlatego wprowadziliśmy możliwość ukrycia terminu realizacji na wydrukach zamówień. Ta elastyczność pozwala na dostosowanie komunikacji z klientem do konkretnych potrzeb biznesowych.

Te zmiany są odpowiedzią na wasze sugestie i oczekiwania. Dziękujemy za wszystkie opinie, które pomagają nam ulepszać nasze rozwiązania. Zapraszamy do wypróbowania nowych funkcji w module zamówień i dzielenia się z nami swoimi doświadczeniami!

https://meteoryt.pl/Asystent_Chmura_Zamowienia-d434-1561.html

Scroll to Top