NOWOŚĆ EKRAN BLOKADY

Nowość w naszym Asystencie Chmura! 🔒

Bezpieczeństwo danych to nasz priorytet, dlatego wprowadziliśmy opcję blokady ekranu. Teraz, kiedy musisz odejść od komputera, wystarczy, że klikniesz w symbol kłódki, a Twój ekran zostanie bezpiecznie zablokowany. Po powrocie, szybki wpis PIN-u (przydzielonego w ustawieniach użytkownika) natychmiast Cię uwolni, dając dostęp do swojej pracy bez zbędnej zwłoki. Zapewnij sobie spokój ducha, korzystając z naszej nowej funkcji blokady. Bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki!

Bezpieczeństwo danych jest kluczowym elementem zarówno dla indywidualnych użytkowników, jak i dla firm. W dzisiejszych czasach, kiedy cyberzagrożenia są coraz bardziej zaawansowane, zapewnienie ochrony informacji stało się niezbędne. Rozumiejąc te wyzwania, nasza firma zdecydowała się na wprowadzenie innowacyjnej funkcji – opcji blokady ekranu. Ta funkcja jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy cenią sobie zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę.

Opcja blokady ekranu została zaprojektowana z myślą o prostocie użytkowania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które często muszą opuszczać swoje stanowisko pracy, niezależnie od tego, czy pracują z biura, czy z domu. Wystarczy jedno kliknięcie w widoczny symbol kłódki, aby ekran komputera został bezpiecznie zablokowany. Dzięki temu, możesz odejść od swojego biurka bez obaw, że cenne dane staną się dostępne dla niepowołanych osób. Ekran kłódki pojawi się w programie po nadaniu PIN w użytkowniku.

Gdy wrócisz, aby kontynuować pracę, szybki wpis osobistego numeru PIN (który jest przydzielony indywidualnie każdemu użytkownikowi w ustawieniach konta) pozwoli na błyskawiczny dostęp do systemu. Ten mechanizm nie tylko zabezpiecza informacje przed nieautoryzowanym dostępem, ale również umożliwia szybkie wznowienie pracy, eliminując potrzebę przechodzenia przez żmudne procedury logowania.

Nasza nowa funkcja blokady ekranu jest wyrazem naszego zaangażowania w zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa danych. Rozumiemy, że w obecnych czasach, spokój ducha użytkowników jest równie ważny, co ochrona ich pracy. Dlatego też, oprócz wdrażania zaawansowanych technologii bezpieczeństwa, stawiamy na rozwiązania, które są intuicyjne i łatwe w obsłudze.

Scroll to Top