NOWE MODUŁY W ASYSTENT PRODUKCJA

Wersja Max Asystenta Produkcji otrzymuje nowe Moduły dla Efektywnego Zarządzania

Wprowadzamy ulepszoną wersję Max Asystenta Produkcji, która teraz zawiera dwa nowe moduły: Akta Osobowe i Karta Pracy. Te innowacyjne dodatki zostały zaprojektowane, aby jeszcze bardziej ułatwić i zoptymalizować procesy produkcyjne w Twojej firmie.

Moduł Akta Osobowe

Moduł Akta Osobowe pozwala na kompleksowe zarządzanie danymi pracowników. Dzięki temu rozwiązaniu możesz szybko i łatwo gromadzić, przechowywać i przeglądać wszystkie niezbędne informacje kadrowe. Zadbaj o dokładność i bezpieczeństwo danych swoich pracowników, co przekłada się na lepszą organizację i efektywność pracy.

Moduł Karta Pracy

Z kolei moduł Karta Pracy umożliwia precyzyjne rozliczanie stawek pracy oraz monitorowanie liczby przepracowanych godzin. Dzięki temu narzędziu możesz dokładnie wycenić koszty produkcji, co pozwoli na lepsze planowanie budżetu i optymalizację wydatków.

Korzyści z Nowych Modułów:

  • Precyzyjne rozliczenia: Dokładne monitorowanie przepracowanych godzin i stawek pracy.
  • Lepsza organizacja danych: Szybki dostęp do kompletnych akt osobowych pracowników.
  • Optymalizacja kosztów: Dokładne wyceny kosztów produkcji pomagają w lepszym zarządzaniu budżetem.

Wybierz Max Asystenta Produkcji z nowymi modułami Akta Osobowe i Karta Pracy, aby wynieść zarządzanie produkcją w Twojej firmie na wyższy poziom. Zainwestuj w nowoczesne rozwiązania, które zapewnią efektywność, oszczędność czasu i precyzyjne rozliczenia.

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej o możliwościach, jakie daje nowa wersja Max Asystenta Produkcji!

https://meteoryt.pl/Asystent_Chmura_Produkcja-d381-220.html

Scroll to Top