NOWE IMPORTY

W dniu dzisiejszym wydaliśmy najnowszą aktualizację naszych programów Asystent. Wprowadziliśmy do nich nowe funkcje importu, które znacząco ułatwią i usprawnią pracę w naszej firmie.

  1. Import z rejestru urządzeń pomiarowych do wypożyczalni: Ta nowa funkcja pozwoli na automatyczne przenoszenie danych z rejestru urządzeń pomiarowych bezpośrednio do systemu wypożyczalni. Dzięki temu, zarządzanie dostępnymi urządzeniami stanie się znacznie szybsze i efektywniejsze, redukując czas potrzebny na manualne wprowadzanie danych.
  2. Import z zleceń warsztatowych do rejestru pojazdów: Teraz, dzięki jednemu kliknięciu, możliwe jest automatyczne pobranie wszystkich pojazdów z zleceń warsztatowych do rejestru pojazdów. Ta funkcja znacznie skróci czas pracy związany z aktualizacją stanu pojazdów, umożliwiając błyskawiczny dostęp do aktualnych danych o każdym pojeździe.

Te nowe narzędzia importu są nie tylko przydatne w usprawnieniu procesów wewnętrznych, ale także przyczynią się do lepszej organizacji pracy, co przełoży się na zwiększoną wydajność i satysfakcję klientów.

Scroll to Top