NOWE FUNKCJE W REJESTRZE MASZYN

Nowe Funkcje w Programie Asystent Nadzór Maszyn i Aplikacja Mobilna!

Cieszymy się, że możemy przedstawić najnowsze aktualizacje w naszym programie Asystent Rejestr Maszyn, które jeszcze bardziej usprawnią zarządzanie Twoją flotą maszyn. Nasz zespół nieustannie pracuje nad ulepszaniem funkcjonalności, aby zapewnić Ci najlepsze narzędzia do efektywnego zarządzania. Oto, co nowego:

Wystawianie Faktur z Poziomu Rejestru Maszyn

Teraz możesz wystawiać faktury bezpośrednio z poziomu Rejestru Maszyn. Dzięki tej funkcji zaoszczędzisz czas i zwiększysz efektywność swojej pracy. Wystawianie faktur jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej!

  • Łatwe Wystawianie Faktur: Automatyczne generowanie faktur bez potrzeby opuszczania programu.
  • Integracja z Rejestrem Maszyn: Bezpośrednie połączenie z danymi maszyn, co eliminuje błędy i usprawnia proces fakturowania.
  • Szybkość i Efektywność: Zwiększenie szybkości procesu wystawiania faktur, co pozwala skupić się na innych ważnych zadaniach.

Nowy Moduł Aplikacji Mobilnej dla Rejestru Maszyn

Z radością informujemy, że uruchomiliśmy nowy moduł dla wersji mobilnej naszej aplikacji. Teraz zarządzanie maszynami jest jeszcze bardziej dostępne, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

  • Mobilny Dostęp: Zarządzanie maszynami z dowolnego miejsca dzięki aplikacji na smartfony.
  • Funkcjonalność w Drodze: Pełny dostęp do wszystkich funkcji rejestru maszyn, co pozwala na pracę zdalną i bieżące monitorowanie stanu maszyn.
  • Intuicyjny Interfejs: Prosta i intuicyjna obsługa aplikacji mobilnej zapewnia komfort pracy.

Zapraszamy do skorzystania z nowych funkcji i przekonania się, jak mogą one poprawić Twoją codzienną pracę. Dzięki tym innowacjom, Asystent Rejestr Maszyn staje się jeszcze bardziej niezastąpionym narzędziem w zarządzaniu flotą maszyn.

https://meteoryt.pl/Asystent_Chmura_Nadzor_Maszyn-d376-251.html

Scroll to Top