NOWE FUNKCJE W PROGRAMACH ASYSTENT

Nowe Funkcje w Programach Asystent – Sprawdź, Co Nowego!

Miło nam poinformować, że najnowsza aktualizacja programów z serii Asystent wprowadza szereg nowości i usprawnień, które z pewnością usprawnią pracę wielu przedsiębiorstw. Oto co przygotowaliśmy w najnowszym wydaniu:

  1. Faktury Cykliczne do Wypożyczenia – ta długo oczekiwana funkcja pozwoli na automatyzację tworzenia faktur dla regularnych usług wypożyczenia. Teraz możesz ustawić cykliczność faktur zgodnie z potrzebami Twojej firmy i pozwolić systemowi robić resztę.
  2. Rejestr Pojazdów – Opis Usterki i Galeria – w rejestrze pojazdów, w sekcji napraw, dodaliśmy nowe pole na opis usterki oraz możliwość dodawania galerii zdjęć. To usprawnienie pozwoli na dokładniejsze dokumentowanie stanu technicznego pojazdów oraz przeprowadzanych napraw.
  3. Moduł Warsztatowy dla Mechaników – z dumą prezentujemy zupełnie nowy moduł, stworzony z myślą o warsztatach samochodowych i mechanikach. Moduł warsztatowy umożliwia zarządzanie zadaniami naprawczymi w sposób dynamiczny, z opcją start/stop zliczania czasu pracy nad zleceniem. Dzięki temu mechanicy mogą efektywniej zarządzać swoim czasem, a właściciele warsztatów zyskują dokładniejszy wgląd w czas poświęcony na poszczególne naprawy.

Te zmiany są odpowiedzią na potrzeby naszych użytkowników i środowiska biznesowego, które dynamicznie się zmienia. Wierzymy, że nowe funkcje znacząco przyczynią się do usprawnienia codziennej pracy wielu firm.

https://meteoryt.pl/

Scroll to Top