NOWE API Z ALLEGRO – POBIERANIE ZAMÓWIEŃ


Ciesz się z doskonałych nowości, ponieważ od dzisiaj możemy korzystać z zupełnie nowego, ulepszonego API Allegro. To API zostało zaprojektowane w taki sposób, aby dostarczyć nam lepsze, szybsze i bardziej bezpieczne doświadczenie. Dzięki integracji z tym nowym interfejsem będziemy w stanie łatwo pobierać zamówienia do naszego systemu i przetwarzać je zgodnie z naszymi własnymi procedurami.

Wspaniałą cechą tej integracji jest możliwość automatycznego wystawiania dokumentów sprzedaży na podstawie zamówień oraz fiskalizacji. Nasz system będzie w stanie wygenerować odpowiednie dokumenty sprzedaży i przesłać je z powrotem do systemu Allegro. Dzięki temu cały proces staje się bardziej efektywny i oszczędzamy cenny czas.

To jednak nie wszystko! Integracja z Allegro oferuje nam również synchronizację indeksu magazynowego z chmurą oraz kartoteką utrzymywaną w Allegro. Dzięki temu będziemy mieć pełną kontrolę nad naszymi danymi magazynowymi i zapewniamy, że zawsze będą one aktualne zarówno w naszym systemie, jak i na platformie Allegro.

Scroll to Top