NOWA FUNKCJA W FAKTURZE CYKLICZNEJ

Usprawnienie modułu wysyłania faktur cyklicznych w wersji chmurowej z możliwością przypisania płatnika do kontrahenta

W naszej firmie stale dążymy do zapewnienia naszym użytkownikom doskonałego doświadczenia związanego z naszym oprogramowaniem. Z tego powodu regularnie wprowadzamy aktualizacje, które mają na celu podniesienie jakości naszych usług. Cieszymy się, że z kolejnymi aktualizacjami możemy prezentować coraz to nowsze i ciekawsze funkcje. Tym razem skupiliśmy się na usprawnieniu modułu obsługującego wysyłanie faktur cyklicznych w wersji chmurowej.

Jednym z najważniejszych usprawnień, które wprowadziliśmy, jest możliwość wystawiania i wysyłania faktur z uwzględnieniem zarówno nabywcy (płatnika), jak i odbiorcy. To rozwiązanie zostało wprowadzone na prośbę naszych użytkowników, którzy zauważyli, że tego typu funkcjonalność znacznie ułatwia im codzienną pracę.

Dzięki najnowszej aktualizacji w danych kontaktowych pojawiła się funkcja przypisania płatnika do konkretnego kontrahenta. Co za tym idzie, generowanie faktury cyklicznej dla danego kontrahenta automatycznie uwzględni odpowiednie dane płatnika. To bardzo ważne w przypadku, gdy np. placówka, tak jak przedszkole podlegające pod Powiat, zamawia usługę lub produkt, a płatnikiem jest właśnie ten Powiat. Podobne sytuacje występują również w Gminach czy Miastach. Wielu naszych klientów spotyka się z takimi przypadkami i rzetelne rozliczenie tych transakcji jest dla nich niezwykle istotne.

Wierzymy, że wprowadzone zmiany w usprawnieniu modułu wysyłania faktur cyklicznych znacznie ułatwią pracę naszym klientom. Automatyczne rozpoznawanie płatnika oraz generowanie i wysyłanie odpowiedniego dokumentu do kontrahenta zwiększy wydajność pracy, co z kolei przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z korzystania z naszego oprogramowania.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym klientom za aktywne zgłaszanie swoich potrzeb i sugestii dotyczących naszych rozwiązań. To dzięki nim możemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku i dostarczać coraz to lepsze rozwiązania. Aktualizacja, która wprowadza możliwość przypisania płatnika do danego kontrahenta, jest tego doskonałym przykładem.

Dążymy do ciągłego doskonalenia naszego oprogramowania, aby zapewnić naszym klientom nie tylko innowacyjne rozwiązania, ale także wsparcie i satysfakcję z pracy z naszymi narzędziami. Wierzymy, że nasze starania przyczynią się do jeszcze bardziej efektywnego i komfortowego zarządzania procesami biznesowymi. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie, i zapewniamy, że nasza praca nad doskonaleniem naszych usług będzie trwała nadal.

https://meteoryt.pl/Asystent_Chmura_Faktura-d353-55.html

Scroll to Top