NOWA AKTUALIZACJA DLA APLIKACJI ASYSTENT UI ANDROID


W ramach najnowszej aktualizacji naszego asystenta UI wprowadziliśmy wiele istotnych i oczekiwanych funkcjonalności, które znacząco zwiększają użyteczność aplikacji. Jedną z głównych nowości jest funkcja kadrowania zdjęć, która teraz jest dostępna zaraz po wykonaniu zdjęcia. Ta przydatna funkcja znalazła zastosowanie w modułach korespondencji oraz spraw, umożliwiając łatwe kadrowanie i obróbkę zdjęć.

Kolejną ważną zmianą, którą wprowadziliśmy w aplikacji, jest możliwość pisania po zdjęciach, np. palcem. Ta funkcja znalazła zastosowanie w różnych modułach, takich jak zlecenia warsztatowe, gdzie można łatwo oznaczyć elementy na zdjęciach pojazdów lub w innych zleceniach serwisowych, ofertach czy projektach. W zasadzie, można ją wykorzystać w dowolnym module naszego programu.

Ponadto, teraz istnieje możliwość dodawania opisów bezpośrednio na zdjęciach, a także cofania wprowadzonych zmian oraz nakładania różnego rodzaju obiektów. Wszystkie te zmiany mają na celu eliminację tradycyjnej dokumentacji papierowej na rzecz elektronicznej transformacji, do której aktywnie przyczyniamy się naszymi innowacjami.

Wprowadzone ulepszenia mają na celu usprawnienie pracy z aplikacją, usunięcie zbędnego papierkowego bałaganu i przyspieszenie procesów. Jest to nasz wkład w cyfrową transformację i udoskonalenie sposobu zarządzania dokumentami.

Dziękujemy za wybór naszego asystenta UI. Zachęcamy do aktualizacji aplikacji i korzystania z nowych funkcji. Twórzcie, zarządzajcie i przechowujcie swoje dokumenty w bardziej efektywny i nowoczesny sposób.

Scroll to Top