NOWA AKTUALIZACJA ASYSTENTA REJEST DECYZJI I WNIOSKÓW – CZYNSZE

Z dumą prezentujemy najnowszą aktualizację naszego flagowego programu Asystent Rejestr Decyzji Spraw i Wniosków Dopłaty- Czynsze, która wprowadza szereg usprawnień i nowych funkcji, by jeszcze lepiej wspierać zarządzanie czynszami i dopłatami.

Co nowego:

  • Wyliczenie czasu trwania dopłaty do czynszu: Teraz z łatwością obliczysz, jak długo Twoja dopłata do czynszu będzie trwała, dzięki czemu możesz lepiej planować swoje finanse.
  • Dodawanie najemcy do lokalu: Wprowadziliśmy możliwość dodania najemcy bezpośrednio podczas decyzji o przyznaniu dopłaty, co znacznie usprawnia proces zarządzania nieruchomościami.
  • Nowe słowniki do statusów decyzji i wniosków: Ulepszona klasyfikacja i organizacja Twoich decyzji i wniosków dzięki nowym słownikom statusów.
  • Aktualizacja dodawania Najemców po PESEL: Uproszczony proces dodawania najemców do systemu poprzez PESEL, co przyspiesza i ułatwia zarządzanie wynajmem.

Dlaczego warto? Nasza najnowsza aktualizacja jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników i zmieniający się rynek nieruchomości. Dzięki tym nowościom, zarządzanie czynszami i dopłatami staje się prostsze, szybsze i bardziej intuicyjne.

Dla kogo? Program jest idealny dla zarządców nieruchomości, administratorów, a także dla osób prywatnych poszukujących efektywnego narzędzia do zarządzania wynajmem.

Nie czekaj! Odkryj, jak nasza najnowsza aktualizacja może ułatwić zarządzanie Twoimi nieruchomościami. Zaktualizuj już dziś i ciesz się nowymi możliwościami, które oferuje Asystent Rejestr Decyzji Spraw i Wniosków Dopłaty – Czynsze.

https://pobieranie.meteoryt.pl/asystent2024specjalnenowy/AsystentRejestrDecyzji_Spraw_i_Wnioskow_Doplaty_2024.exe

Scroll to Top