NAZWA FIRMY W GÓRNYM PASKU

Czy kiedykolwiek pracując w chmurze zastanawiałeś się, do jakiej firmy jesteś aktualnie zalogowany? Dzięki naszej najnowszej aktualizacji, ta niepewność należy do przeszłości! Z dumą prezentujemy nową funkcję, która umożliwia ciągłe wyświetlanie nazwy zalogowanej firmy na ekranie, co jest szczególnie przydatne dla użytkowników korzystających z monitorów o rozdzielczości większej niż 1350px.

Ta innowacyjna funkcja została zaprojektowana, aby zwiększyć przejrzystość i komfort pracy w środowisku wielofirmowym. Dzięki niej, bez względu na to, ile projektów prowadzisz równocześnie, zawsze będziesz miał pewność, że pracujesz nad odpowiednimi danymi.

Zadbaliśmy o to, aby nasze rozwiązanie było intuicyjne i nieinwazyjne. Informacja o firmie jest wyświetlana w dyskretnym, ale wyraźnie widocznym miejscu interfejsu, nie zakłócając przepływu pracy. To doskonały sposób na utrzymanie porządku i efektywności, szczególnie w przypadku pracy zdalnej czy hybrydowej.

Zachęcamy do wypróbowania tej funkcji i przekonania się, jak może ona ułatwić i usprawnić Twoją codzienną pracę. Pamiętaj, że jesteśmy zawsze otwarci na Twoje opinie i gotowi udoskonalać nasze rozwiązania, aby jak najlepiej odpowiadały Twoim potrzebom.

https://meteoryt.pl/

Scroll to Top