NAJNOWSZA AKTUALIZACJA DLA MODUŁU DOKUMENTY KASOWE W CHMURZE

Dzisiaj miała miejsce niezwykle oczekiwana przez wielu klientów aktualizacja, która przyniosła ze sobą wiele nowości i ulepszeń. Nowa paczka aktualizacji objęła głównie moduły Dokumenty Kasowe, które są niezwykle istotne dla prawidłowego funkcjonowania biznesu. Teraz użytkownicy mają możliwość śledzenia aktualnego stanu kasy w różnych walutach obcych, co znacznie ułatwia prowadzenie transakcji zagranicznych.

Jedną z najważniejszych zmian, jakie wprowadziła aktualizacja, jest możliwość otrzymywania potwierdzeń wydruku zamówień w języku niemieckim. Dzięki temu klientom niemieckojęzycznym łatwiej jest zrozumieć i zweryfikować szczegóły swoich zamówień. To niewątpliwie ważny krok w kierunku zapewnienia jeszcze lepszej obsługi naszych klientów z różnych regionów.

Ponadto, aktualizacja przyniosła również poprawki dla zapisu wszystkich wydruków list w programie do formatu PDF. Teraz użytkownicy mogą wygodnie przechowywać i udostępniać dokumenty w popularnym formacie, co znacznie ułatwia ich archiwizację oraz przekazywanie innym osobom.

Ważne jest również zaznaczenie, że aktualizacja dotyczy zarówno wersji chmurowej, jak i desktopowej naszego oprogramowania. Oznacza to, że niezależnie od preferowanego sposobu korzystania z naszych usług, wszyscy użytkownicy mogą skorzystać z nowych funkcji i ulepszeń. Bez względu na to, czy pracujesz w chmurze czy na swoim komputerze stacjonarnym, zapewniamy Ci pełen dostęp do najnowszych rozwiązań i usprawnień.

Scroll to Top