MODUŁ URZĄDZEŃ POMIAROWYCH W SERWISIE

Zapraszamy do odkrycia najnowszego rozszerzenia naszego programu Asystent Serwis – dedykowanego modułu do zgłaszania urządzeń pomiarowych! Teraz, zarządzanie i zgłaszanie serwisu Twoich urządzeń stało się jeszcze prostsze, szybsze i bardziej intuicyjne.

Ale to nie wszystko! Rozwijamy nasze usługi, myśląc o wygodzie i efektywności działania naszych Klientów, dlatego z dumą informujemy o rozpoczęciu współpracy z Furgonetką. Ta innowacyjna integracja umożliwia bezproblemową obsługę wszystkich dostępnych kurierów w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiej wysyłki urządzenia do serwisu, czy zwrotu naprawionego sprzętu, nasz nowy moduł oferuje kompleksowe rozwiązanie, zapewniające oszczędność czasu i pieniędzy.

Dzięki tym nowym funkcjonalnościom, Asystent Serwis staje się jeszcze bardziej uniwersalnym narzędziem, które nie tylko ułatwi zarządzanie Twoim sprzętem, ale także zapewni szybką i wygodną logistykę, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Odkryj nowe możliwości i przekonaj się, jak nasze rozwiązania mogą wspierać rozwój Twojego biznesu.

https://meteoryt.pl/Serwis_i_Reklamacje-k61.html

Scroll to Top