KADROWANIE ZDJĘCIA W APK

Z radością informujemy, że najnowsza aktualizacja naszej aplikacji wprowadza niesamowitą funkcjonalność – kadrowanie zdjęć podczas zapisywania ich w bazie danych. Ta nowa funkcja otwiera wiele możliwości, które z powodzeniem można wykorzystać w różnych czynnościach, takich jak fotografowanie faktur do dokumentacji faktur zakupowych lub rejestrowanie pojazdów. Nasza aplikacja posiada wiele modułów, z każdym z nich związana jest unikalna specyfika, co sprawia, że możliwości kadrowania zdjęć stają się wszechstronne i przyciągają uwagę użytkowników.

Na przykład, w przypadku warsztatów samochodowych, natychmiast po wykonaniu zdjęcia możliwe jest dostosowanie go do wymaganego formatu dokumentu. Co więcej, funkcja pozwalająca na pisanie na zdjęciu stanowi potężne narzędzie dla mechaników. Dzięki niemu mogą oni wskazywać usterki do naprawy lub sporządzać różne zgłoszenia serwisowe dla monterów i techników, którzy zajmują się realizacją zleceń. Każda udostępniana przez nas aktualizacja ma na celu zwiększenie wydajności i skrócenie czasu pracy podczas różnych czynności.

Jesteśmy pewni, że ta nowa funkcjonalność znacznie ułatwi korzystanie z naszej aplikacji, co przyczyni się do jej lepszej widoczności i popularności wśród użytkowników. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że będziemy kontynuować prace nad wprowadzaniem nowych, innowacyjnych funkcji, aby spełnić oczekiwania naszych użytkowników i podnieść wydajność pracy do jeszcze wyższego poziomu.

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.meteoryt.asystentui&pli=1

Scroll to Top