INTEGRACJA Z SCANYE

Z radością informujemy o wprowadzeniu nowej funkcji integracji z Scanye, która pozwala na jeszcze bardziej efektywne zarządzanie dokumentami! Dzięki tej integracji, użytkownicy Asystent Chmura mogą teraz wysyłać dokumenty bezpośrednio z programu do Scanye, gdzie zostaną one automatycznie OCR-owane.

Dlaczego warto skorzystać z tej funkcji?

🔹 Automatyzacja i oszczędność czasu: Dzięki technologii OCR, Scanye przekształca zeskanowane dokumenty, takie jak faktury i paragony, na dane cyfrowe gotowe do dalszego przetwarzania. To eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania danych, co znacząco przyspiesza pracę i redukuje ryzyko błędów.

🔹 Łatwa i szybka integracja: Wysyłanie dokumentów z programu Asystent Chmura do Scanye jest teraz proste i intuicyjne. Wystarczy kilka kliknięć, aby przekazać dokumenty do przetworzenia.

🔹 Bezpieczeństwo danych: Integracja zapewnia, że Twoje dokumenty są przetwarzane w sposób bezpieczny i zgodny z najnowszymi standardami ochrony danych.

🔹 Zwiększona efektywność: Dzięki automatyzacji procesów księgowych, Twoja firma może skupić się na kluczowych zadaniach biznesowych, zamiast tracić czas na manualne przetwarzanie dokumentów.

Nie czekaj, przekonaj się, jak Asystent Chmura z integracją Scanye może zrewolucjonizować Twoje zarządzanie dokumentami!

https://meteoryt.pl/asystentchmura

Scroll to Top