GEOLOKALIZACJA W CHMURZE

Nowość w Programie Asystent Chmura: Geolokalizacja dla Użytkowników!

Drodzy Użytkownicy,

Z wielką przyjemnością informujemy, że do naszego programu Asystent Chmura wprowadziliśmy nową, rewolucyjną funkcję – Geolokalizację dla Użytkowników!

Co to oznacza dla Ciebie i Twojej firmy?

Pełna Kontrola i Monitorowanie: Dzięki geolokalizacji masz teraz możliwość śledzenia lokalizacji swoich pracowników w czasie rzeczywistym. To idealne rozwiązanie dla firm, które mają zespoły mobilne lub pracowników terenowych. Sprawdzanie, gdzie dokładnie znajdują się Twoi pracownicy, nigdy nie było prostsze! Wystarczy , że w użytkowniku zaznaczysz opcję pobieraj lokalizację a pracownik w telefonie zezwoli na uruchomienie lokalizacji. Administrator na pulpicie programu Asystent widzi lokalizacje pracownika.

Optymalizacja Procesów: Popraw wydajność i efektywność operacyjną swojej firmy. Geolokalizacja pozwala na lepsze zarządzanie zadaniami i zasobami, co przekłada się na oszczędność czasu i kosztów. Planuj trasy, zarządzaj zadaniami i reaguj natychmiast na zmieniające się warunki w terenie.

Bezpieczeństwo i Transparentność: Zapewnij bezpieczeństwo swoim pracownikom i buduj zaufanie w zespole. Dzięki geolokalizacji masz pewność, że pracownicy są tam, gdzie powinni być, co zwiększa bezpieczeństwo i odpowiedzialność w pracy.

Analiza i Raportowanie: Korzystaj z danych lokalizacyjnych do analizy wydajności zespołu. Twórz raporty i analizuj, jak Twoi pracownicy wykorzystują czas w terenie. To cenne informacje, które mogą pomóc w dalszym doskonaleniu procesów.

I najlepsze na koniec – ta funkcja jest obecnie dostępna za darmo!

Nie przegap okazji, aby w pełni wykorzystać potencjał swojej firmy dzięki nowoczesnym narzędziom. Zaloguj się do Asystent Chmura i aktywuj geolokalizację już dziś!

https://meteoryt.pl

Scroll to Top