DRUKOWANIE WZ W CENACH ZAKUPU

Nowa funkcjonalność w Programie Asystent: Drukowanie dokumentu WZ w cenach zakupu!

Z przyjemnością informujemy, że Program Asystent wzbogacił się o nową, niezwykle przydatną funkcję. Teraz możesz drukować dokumenty WZ (wydanie zewnętrzne) w cenach zakupu. Ta innowacja przyniesie wiele korzyści zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dlaczego warto skorzystać z tej funkcji?

  1. Precyzyjne zarządzanie kosztami: Drukowanie dokumentów WZ w cenach zakupu pozwala na dokładne śledzenie kosztów towarów opuszczających magazyn. To kluczowe dla firm, które chcą mieć pełną kontrolę nad swoimi wydatkami.
  2. Lepsza kontrola finansów: Dzięki tej funkcji, Twoje raporty będą jeszcze bardziej przejrzyste, co ułatwi zarządzanie finansami i przygotowywanie dokładnych analiz kosztów.
  3. Oszczędność czasu: Program Asystent automatycznie uwzględnia ceny zakupu w dokumentach WZ, co znacząco przyspiesza proces tworzenia dokumentacji i eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania danych.
  4. Zwiększona efektywność: Dzięki automatyzacji procesu tworzenia dokumentów WZ w cenach zakupu, zespół może skupić się na bardziej strategicznych zadaniach, zamiast tracić czas na rutynowe czynności.

https://meteoryt.pl

Scroll to Top