DODATKOWA TREŚĆ DO SMS

Nowa Funkcja w Naszej Usłudze SMS – Dodanie dodatkowej treści

Miło jest Nam poinformować Państwa o najnowszej aktualizacji w naszej usłudze SMS! Teraz możesz dodawać treści dodatkowe do swoich wiadomości, takie jak informacje o utrudnieniach w dojeździe do serwisu lub warsztatu.

Dlaczego to jest ważne?

1. Zwiększenie Satysfakcji Klienta

Przekazując aktualne informacje o ewentualnych utrudnieniach w dojeździe, zmianie adresu lub innych zdarzeniach losowych pomagamy Twoim klientom zaplanować wizytę w serwisie lub warsztacie, co zwiększa ich satysfakcję i lojalność.

2. Oszczędność Czasu i Redukcja Stresu

Klienci docenią Twoją troskę o ich czas i komfort. Dodatkowe informacje pozwolą im lepiej przygotować się do wizyty, unikając niepotrzebnych opóźnień i stresu.

3. Lepsza Komunikacja

Dodatkowe treści w SMS-ach to krok ku bardziej przejrzystej i efektywnej komunikacji z klientami. Dzięki temu budujesz zaufanie i pozytywny wizerunek swojej firmy.

Jak to działa?

Dodawanie treści dodatkowych do SMS-ów jest proste i intuicyjne. Wystarczy, że podczas tworzenia wiadomości wybierzesz opcję dodania informacji i wprowadzisz odpowiednią treść. To wszystko!

Przykłady Zastosowania

  • „Przypominamy o jutrzejszej wizycie w naszym warsztacie. Prosimy o uwzględnienie utrudnień w ruchu na ulicy Polskiej.”
  • „Drogi Kliencie, w związku z remontem ulicy Nowej, prosimy o zaplanowanie dodatkowego czasu na dojazd do naszego serwisu.”

Skorzystaj z Nowej Funkcji Już Dziś!

Nie czekaj – zacznij korzystać z naszej nowej funkcji już dziś i podnieś jakość obsługi swoich klientów na wyższy poziom.

https://meteoryt.pl/Nowosci_SMS_Mailingi.html

Scroll to Top