CZŁONKOWIE ORGANIZACJI W LIŚCIE MAILINGOWEJ

Nowość dla wszystkich użytkowników Asystenta chmura – nasz moduł e-mailingowy właśnie stał się jeszcze bardziej funkcjonalny! W najnowszej aktualizacji wprowadziliśmy opcję, na którą wielu z Was czekało: łatwe dodawanie członków organizacji Stowarzyszenia do listy mailingowej.

  • Dodawanie z łatwością: Teraz możesz dodawać nowych odbiorców (członków organizacji stowarzyszenia) do swojej listy mailingowej bezpośrednio z interfejsu programu. Proces ten jest szybki, prosty i przede wszystkim intuicyjny.
  • Większa kontrola nad listą: Zarządzaj swoimi kontaktami efektywniej. Aktualizacja pozwala na lepsze segmentowanie odbiorców i dostosowanie komunikacji do ich potrzeb i oczekiwań.
  • Automatyzacja procesu: Umożliwiamy automatyzację dodawania odbiorców do listy, co oszczędza Twój czas i pozwala skupić się na tym, co najważniejsze – treści Twoich wiadomości.

Dlaczego warto skorzystać z nowości?

  • Zwiększ swoją efektywność: Mniej czasu spędzonego na administracji oznacza więcej czasu na tworzenie wartościowych treści.
  • Dostosuj komunikację: Lepsze zarządzanie listą mailingową oznacza możliwość bardziej spersonalizowanego kontaktu z odbiorcami.
  • Automatyzacja na wyciągnięcie ręki: Oszczędzaj czas dzięki automatycznym procesom i skup się na rozwijaniu swojej działalności.

Aktualizacja jest już dostępna dla wszystkich użytkowników Asystenta chmura. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta i odwiedzisz sekcję e-mailingową.

https://meteoryt.pl/Asystent_Chmura_Stowarzyszenie-d386-81.html

Scroll to Top