BLIK W APLIKACJI KEMPINGOWEJ + PACZKA AKTUALIZACJI

Mamy dla Was świetne wieści! Właśnie udostępniliśmy nową aktualizację naszej aplikacji do prowadzenia kempingu, która wprowadza długo oczekiwane funkcje. Teraz możecie dokonywać płatności za nasze usługi za pomocą Blika oraz korzystać z aż 24 banków. Wygodna płatność jest teraz na wyciągnięcie ręki, wystarczy jeden SMS.

Aktualizacja zawiera również wiele innych udoskonaleń, które na pewno docenicie. Automatyczne wczytywanie pozycji do rezerwacji i automatyczne wyliczanie opłaty klimatycznej sprawią, że korzystanie z naszej aplikacji będzie jeszcze bardziej efektywne i wygodne.

Co więcej, użytkownicy aplikacji na platformie Android będą mogli teraz robić zdjęcia wjeżdżających pojazdów oraz przyczep na terenie naszego kempingu. To ułatwi proces rejestracji i zapewni nam lepszą kontrolę nad przybywającymi gośćmi.

Jesteśmy przekonani, że nowe funkcje i udoskonalenia sprawią, że korzystanie z naszej aplikacji będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Ściągnijcie najnowszą aktualizację już teraz i cieszcie się pełnym zakresem naszych usług.

Dziękujemy za wybór naszej aplikacji do prowadzenia kempingu. Bądźcie z nami na bieżąco, ponieważ cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszych rozwiązań.

https://meteoryt.pl/Asystent_Chmura_Rezerwacje_Kemping-d448-1641.html

Scroll to Top