BASELINKER INTEGRACJA FAKTUR I ZAMÓWIEŃ

Miło nam poinformować, że od dzisiaj udostępniamy naszym użytkownikom nową, zaawansowaną integrację z Baselinker. Ta nowa funkcjonalność pozwoli na bezproblemowe pobieranie zamówień i faktur bezpośrednio do naszego systemu. Dzięki temu proces zarządzania zamówieniami staje się jeszcze bardziej wydajny i zautomatyzowany.

Nasza integracja z Baselinker umożliwia elastyczne przetwarzanie zamówień zgodnie z indywidualnymi procedurami realizacji. Teraz możesz dostosować proces obsługi zamówień do własnych preferencji i potrzeb biznesowych. Dodatkowo, dzięki naszej aplikacji Asystent UI, masz możliwość fiskalizacji faktur i paragonów, zapewniając pełne zgodności z przepisami podatkowymi.

A co najlepsze, przez pierwsze 30 dni możesz korzystać z tej integracji w pełni bezpłatnie! To doskonała okazja, aby przetestować rozwiązanie i przekonać się o jego wartości dodanej dla Twojej firmy. Nasi klienci doceniają nie tylko łatwość obsługi, ale również odczuwalne korzyści związane z efektywniejszym zarządzaniem zamówieniami i fakturowaniem.

Po okresie bezpłatnym przewidujemy niewielką, atrakcyjną opłatę miesięczną w wysokości jedynie 29 zł netto. Jest to znakomita oferta, biorąc pod uwagę zaawansowane funkcje, jakie dostarcza nasza integracja z Baselinker. Zapewniamy Ci, że korzystanie z niej przyniesie Ci duże oszczędności czasu i zapewni lepszą kontrolę nad procesem sprzedaży.

To jednak nie koniec! Jako że stale dążymy do doskonalenia naszych usług, planujemy wkrótce rozszerzyć funkcjonalności naszej integracji. Naszym celem jest zaimplementowanie indeksu magazynowego, aby umożliwić Ci jeszcze lepszą kontrolę nad stanem zapasów. Ponadto, chcemy również wprowadzić możliwość przechowywania i zarządzania danymi kontaktowymi Twoich klientów, abyś mógł jeszcze efektywniej budować relacje i utrzymywać kontakt z nimi.

Jesteśmy przekonani, że nowa integracja z Baselinker spełni Twoje oczekiwania i umożliwi Ci jeszcze większą skuteczność w zarządzaniu Twoim biznesem. Nie przegap tej okazji i skorzystaj z naszej promocji, aby rozpocząć testowanie już dziś!

Scroll to Top