ASYSTENT UI – SKANOWANIE DWUSTRONNE Z PODAJNIKA

Nowość w programie Asystent UI! Już teraz testujemy opcję skanowania dokumentów przy użyciu skanerów z podajnikiem, a co więcej – wprowadzamy możliwość dwustronnego skanowania! Ta innowacyjna funkcja jest obecnie dostępna w wersji beta.

Po zakończeniu faz testowych, funkcja skanowania dwustronnego zostanie oficjalnie włączona do naszej aplikacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu Asystent UI zaoferuje jeszcze lepsze, bardziej intuicyjne i efektywne doświadczenia użytkownika. Naszym celem jest nieustanne ulepszanie naszych rozwiązań, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom i potrzebom naszych użytkowników.

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów komunikacyjnych, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami i funkcjami. W Asystencie UI jesteśmy zobowiązani do innowacji i ciągłego doskonalenia, oferując narzędzia, które pomagają w efektywnym zarządzaniu dokumentacją w erze cyfrowej.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby uczestniczyć w kształtowaniu przyszłości digitalizacji dokumentów. Dołącz do nas już dziś i doświadcz, jak Asystent UI może ułatwić i przyspieszyć Waszą pracę z dokumentami. Razem zmieniamy oblicze zarządzania dokumentacją!

Scroll to Top