APLIKACJA NA ANDROIDA: NOWE FUNKCJE SKANOWANIA KODÓW KRESKOWYCH

Aktualizacja aplikacji Asystent na Androida: Nowe funkcje skanowania kodów kreskowych

Z radością informujemy, że nasza aplikacja Asystent na Androida właśnie otrzymała znaczącą aktualizację! Wprowadziliśmy nową funkcję, która umożliwia skanowanie i wyszukiwanie po kodzie kreskowym. Dzięki temu, takie programy jak rejestr urządzeń medycznych, nadzór maszyn, ewidencja środków trwałych, rejestr obiektów oraz wiele innych zyskały jeszcze większą funkcjonalność.

Nowe możliwości dzięki skanowaniu kodów kreskowych

Nasza aplikacja Asystent teraz oferuje:

  • Szybsze i łatwiejsze wyszukiwanie: Dzięki skanowaniu kodów kreskowych, użytkownicy mogą teraz szybko odnajdywać informacje o urządzeniach medycznych, maszynach, środkach trwałych oraz innych obiektach bez konieczności ręcznego wprowadzania danych.
  • Zwiększona efektywność: Automatyczne skanowanie eliminuje błędy ludzkie, co przekłada się na większą dokładność i oszczędność czasu.
  • Wsparcie dla wielu branż: Nowa funkcjonalność sprawdza się doskonale w różnych sektorach, w tym medycynie, przemyśle, zarządzaniu nieruchomościami oraz bibliotekach.

Jak skorzystać z nowej funkcji?

Aby skorzystać z nowej funkcji skanowania kodów kreskowych w aplikacji Asystent, wystarczy pobratać aplikacje Asystent UI ze sklepu Play

Pobierz aplikację już dziś!

Nie czekaj! Pobierz najnowszą wersję aplikacji Asystent z Sklep Play i ciesz się wygodą oraz efektywnością, jaką niesie ze sobą funkcja skanowania kodów kreskowych.

Dlaczego warto wybrać aplikację Asystent?

Aplikacja Asystent to nie tylko narzędzie do zarządzania danymi, ale także partner w codziennych obowiązkach. Dzięki regularnym aktualizacjom i wsłuchiwaniu się w potrzeby naszych użytkowników, stale podnosimy jakość naszych usług.

https://meteoryt.pl

Scroll to Top