APK DO WARSZTATU DO ZDJĘĆ

Apka dla Warsztatu to innowacyjna aplikacja mobilna, stworzona specjalnie dla firm, które przyjmują auta do naprawy lub rejestrują informacje w serwisie. Ta zaawansowana aplikacja umożliwia bezpośrednie robienie zdjęć oraz zbieranie podpisów w smartfonach na dokumencie przyjęcia i wydania na smartfonach.

Funkcje:

Podpis elektroniczny: Aplikacja  pozwala na gromadzenie podpisów w formie elektronicznej bez konieczności drukowania dokumentu i ręcznego podpisu. Osoby mogą swobodnie rysować swój podpis na ekranie dotykowym smartfona, a aplikacja automatycznie zapisuje go. Aby pomóc przyspieszyć proces odbioru samochodu lub innych dokumentów, a także wyeliminować przechowywanie fizyczne stosów papierowych wersji.

Robienie zdjęć: Natychmiastowe robienie zdjęć bezpośrednio za pomocą aplikacji. Nie trzeba już wyodrębniać aparatu i zapisywać zdjęcia w galerii telefonu. Możesz po prostu włączyć aplikację, skierować urządzenie w miejsce i zrobić zdjęcie. Zdjęcia są automatycznie zapisywane w aplikacji, co ułatwia ich obsługę i dostępność oraz możliwość drukowania.

Szybki dostęp i pobieranie danych: Wszystkie podpisy i zdjęcia są integralną częścią aplikacji zlecenia warsztatowe. Możesz łatwo odszukać zlecenie z podpisami i zdjęciem i wydrukować je dla Klienta bądź wysłać je e-mailem.

Apka oferuje również kilka dodatkowych funkcji, które mogą zwiększyć efektywność i skuteczność Twojej pracy. Należą do nich: możliwość dodawania notatek, opisów, podpisów, załączników oraz filtrowanie i sortowania danych. Apka to doskonałe narzędzie do zbierania i rejestrowania informacji w terenie.

Scroll to Top