AKTUALIZACJE

Najnowsze Aktualizacje w Oprogramowaniu Asystent: Ulepszenia w Modułach Projekty i Rejestr Urządzeń Pomiarowych

W najnowszej aktualizacji oprogramowania Asystent wprowadziliśmy szereg ulepszeń, które znacząco poprawiają funkcjonalność i stabilność naszych modułów. Dzięki ciągłej pracy naszego zespołu programistów, oprogramowanie Asystent staje się jeszcze bardziej intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Oto szczegółowe informacje o wprowadzonych zmianach:

Moduł Projekty: Nowe Funkcjonalności dla Lepszej Organizacji Moduł Projekty otrzymał znaczące udoskonalenia, które ułatwiają zarządzanie projektami. Nowością jest możliwość dodawania zdjęć do projektów, co pozwala na lepszą wizualizację postępów prac. Ponadto, wprowadziliśmy kolorowe statusy dla projektów, co umożliwia szybsze zorientowanie się w aktualnym stanie realizacji zadania.

Aktualizacja Stabilności dla Modułu Rejestr Urządzeń Pomiarowych Dla zapewnienia jeszcze większej niezawodności, moduł Rejestr Urządzeń Pomiarowych otrzymał aktualizację stabilności. Teraz możesz pracować jeszcze efektywniej, nie martwiąc się o potencjalne problemy techniczne.

Poprawki w Wydrukach Zamówień Zaktualizowaliśmy również system wydruków zamówień, eliminując wcześniej zauważone błędy i optymalizując proces generowania dokumentów. Dzięki temu, zarządzanie zamówieniami jest teraz jeszcze prostsze i bardziej efektywne.

Rejestr Decyzji Spraw i Wniosków (Dopłaty): Ulepszenia w Rozliczeniach Moduł Rejestr Decyzji Spraw i Wniosków został zaktualizowany o nowe funkcje związane z rozliczeniem dopłat dla najemców oraz inwestorów. Te zmiany umożliwiają dokładniejsze i sprawiedliwsze rozliczanie dopłat, co przekłada się na zadowolenie wszystkich stron.

Scroll to Top