AKTUALIZACJA SYSTEMU WYPOŻYCZALNIA

W najnowszej aktualizacji dla Systemu Wypożyczalni, zarówno w wersji chmura, jak i desktop, wprowadziliśmy szereg nowych funkcji, które mają jeszcze bardziej usprawnić proces wypożyczania i rozliczania.

Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie możliwości rozliczania wypożyczenia nie tylko za godzinę, ale również za minutę oraz za miesiąc. Teraz nasi użytkownicy mogą elastycznie dostosować sposób rozliczenia do swoich indywidualnych potrzeb. Czy potrzebujesz samochodu tylko na chwilę, czy planujesz dłuższe korzystanie z naszych usług – teraz masz pełną kontrolę nad tym, ile zapłacisz.

Wspomnieliśmy również o nowej, ekscytującej funkcji, która pojawiła się na ekranie. Teraz, jeśli przekroczysz termin zwrócenia pojazdu, otrzymasz wyraźne powiadomienie na ekranie. Ta informacja jest nie tylko wyświetlana dla Twojej wygody, ale także po to, abyś był świadomy konieczności ewentualnego naliczenia dodatkowych opłat. Jesteśmy przekonani, że taka forma ostrzeżenia zwiększy świadomość użytkowników i pomoże uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Ponadto, aby jeszcze bardziej ułatwić naszym klientom proces płatności, dodaliśmy dwie nowe opcje. Teraz możesz opłacić wypożyczenie szybkim przelewem – to idealne rozwiązanie dla osób, które preferują tradycyjne metody płatności. Ale to nie wszystko! Wprowadziliśmy także popularny system płatności Blik. Teraz możesz zrealizować transakcję za pomocą kilku prostych kliknięć na swoim telefonie, bez konieczności posiadania gotówki czy karty płatniczej.

Dzięki tym wszystkim udogodnieniom jesteśmy pewni, że nasza Wypożyczalnia staje się jeszcze bardziej dostępna i przyjazna dla naszych klientów. Cieszymy się, że możemy wprowadzać takie zmiany i stale rozwijać nasze usługi, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych użytkowników. Przekonaj się sam i skorzystaj z naszego nowego, ulepszonego Systemu Wypożyczalni już dziś!

Scroll to Top