AKTUALIZACJA DLA SZYBKIEJ FAKTURY

Nowa Aktualizacja dla Szybkiego Wystawiania Faktur: Usprawnienia i Nowe Funkcje

Najnowszą aktualizacja naszego systemu do wystawiania szybkich faktur! Ta aktualizacja wprowadza znaczące usprawnienia, które mają na celu jeszcze bardziej ułatwić i przyspieszyć proces fakturowania.

Kluczowe Zmiany i Usprawnienia:

  1. Ulepszone Wartości Domyślne dla Kontrahentów: Dzięki nowej aktualizacji, wartości domyślne mogą być teraz ustawiane bezpośrednio na poziomie kontrahenta. Oznacza to, że za każdym razem, gdy wystawiasz fakturę dla danego kontrahenta, system automatycznie zastosuje ustawione wcześniej preferencje, co znacznie przyspiesza cały proces.
  2. Zaawansowane Ustawienia Płatności i Sprzedaży: Forma płatności oraz forma sprzedaży mogą być teraz określone w ustawieniach kontrahenta, co jest nadrzędne względem ogólnych ustawień domyślnych. Dzięki temu masz pewność, że każda faktura jest dokładnie dostosowana do specyficznych wymagań Twoich klientów.

Korzyści z Aktualizacji:

  • Oszczędność Czasu: Automatyzacja ustawień domyślnych pozwala na szybsze wystawianie faktur, eliminując potrzebę ręcznego wprowadzania powtarzalnych danych.
  • Mniejsza Liczba Błędów: Dzięki automatycznym ustawieniom domyślnym, ryzyko popełnienia błędu jest znacznie mniejsze, co przekłada się na dokładniejsze faktury.
  • Lepsza Obsługa Klienta: Personalizowanie ustawień dla każdego kontrahenta pozwala na dostosowanie usług do ich indywidualnych potrzeb, co zwiększa ich satysfakcję.

Korzystaj z wygody płatności online z Asystentem!

Wystawiasz faktury? Zrób to jeszcze łatwiej i szybciej dzięki płatnościom online w programie Asystent!

Jak to działa?

  • Gdy Twoja faktura jest nieopłacona i jej wartość nie przekracza 4500 zł (zgodnie z ustawowym limitem dla szybkich płatności), pojawi się przycisk płatności na dokumencie.
  • Po opłaceniu faktury przez Autopay, otrzymasz unikalny nr płatności, a przelew na Twoje konto trafi w ciągu 24-48 godzin.

Koszty?

  • Prowizję za płatność pokrywa nabywca, a jej wysokość to jedynie od 2 do 4,5 zł, w zależności od kwoty płatności.

Bezpieczeństwo i dostępność

  • Płatności online obsługują wszystkie banki oraz Blik, gwarantując pełne bezpieczeństwo transakcji.

Dlaczego warto?

  • Oszczędzaj czas i przyspieszaj procesy finansowe. Sprawdź płatności online w Asystent i działaj szybciej!

Nie czekaj i wypróbuj nową aktualizację już dziś! Sprawdź, jak nasze najnowsze usprawnienia mogą uczynić proces fakturowania jeszcze bardziej efektywnym i bezproblemowym.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełnym zakresem funkcji, które oferuje nasz system fakturowania. W przypadku pytań lub potrzeby wsparcia, nasz zespół jest zawsze do Twojej dyspozycji!

https://meteoryt.pl

Scroll to Top