AKTUALIZACJA DLA CHMURY

W najnowszej wersji wykonaliśmy dla Państwa Aktualizację protokołów dla drukarek fiskalnych, jest teraz dostępna w Asystencie UI, zapewniając sprawną obsługę tego niezwykle istotnego elementu systemu. Dodatkowo, Asystent Chmura dla wersji mobilnych został zoptymalizowany, co przekłada się na znacznie lepszą wydajność na tabletach i telefonach.

Następnie, z myślą o efektywności i optymalizacji zasobów, system obsługi poczty wychodzącej został udoskonalony, co ma znaczący wpływ na zmniejszenie zajętości bazy danych.

Teraz również z łatwością można zauważyć nowe rekordy dzięki wprowadzeniu mechanizmu informującego, który jest widoczny jako czerwone pole z cyfrą, informujące o ilości nowych wpisów w różnych modułach.

Wreszcie, w systemie Tiketowym wprowadzono możliwość logowania się na konto pracownika. Oprócz tradycyjnego logowania w systemie, teraz pracownicy mają dostęp do dedykowanego konta pracowniczego, co ułatwia zarządzanie nimi i dostęp do odpowiednich zasobów. To udogodnienie zwiększa efektywność pracy zespołu.

https://meteoryt.pl/asystentchmura

Scroll to Top