AKTUALIZACJA INTEGRACJI Z WOOCOMMERCE

Aktualizacja Asystenta Chmura: Lepsza Integracja z WooCommerce

Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić najnowsze aktualizacje w naszym systemie Asystent Chmura, dotyczące integracji z WooCommerce. To kluczowy krok w ciągłym dążeniu do ulepszania naszej oferty i dostarczania narzędzi, które pomogą Twojemu biznesowi rozwijać się online.

Automatyczne Pobieranie Zamówień Teraz, dzięki innowacyjnemu mechanizmowi aktualizacji, zamówienia z Twojego sklepu na WooCommerce są pobierane do Asystenta Chmura automatycznie co 30 minut. To gwarantuje, że wszystkie transakcje są systematycznie aktualizowane, zapewniając świeżość danych i skuteczność zarządzania zamówieniami.

Zwiększona Częstotliwość Aktualizacji Mamy w planach kolejne ulepszenia – w najbliższej przyszłości umożliwimy zwiększenie częstotliwości aktualizacji oraz dostosowywanie jej indywidualnie, zgodnie z potrzebami Twojego biznesu.

Udoskonalenie Statusów Zamówień Wprowadziliśmy poprawki w zakresie statusów zamówień. Teraz aktualizacja odbywa się dwukierunkowo, zarówno po stronie WooCommerce, jak i w naszym Asystencie Chmury.

Prostsza Fakturowanie i Więcej Funkcji Kiedy Twoje zamówienie jest już w systemie Asystent Chmura, możesz łatwo wystawić fakturę, wydrukować ją, zapisać do formatu PDF lub wysłać bezpośrednio do klienta z poziomu naszego systemu. Ponadto zadbaliśmy o to, aby wydruki zamówień były responsywne i łatwo dostosowywały się do różnych rozdzielczości ekranów.

Promocyjna Oferta Modułu Integracji Mamy świetną wiadomość! Na ten moment moduł integracji jest dostępny całkowicie za darmo przez najbliższe miesiące. Planujesz korzystać dłużej? Cena docelowa za ten moduł będzie wynosić od 9 do 29 zł miesięcznie, w zależności od ilości pobieranych zamówień w ciągu miesiąca.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i przekonania się o jej wartości w praktyce!
https://asystentchmura.com/

Scroll to Top