PRODUKCJA OTRZYMAŁA NOWA FUNKCJĘ

Nowa funkcjonalność w Asystent Produkcja: Sekcja „Czynności do wykonania” – zwiększ efektywność pracy dzięki technologii dotykowej!

W najnowszej aktualizacji programu Asystent Produkcja prezentujemy rewolucyjną sekcję „Czynności do wykonania”, zaprojektowaną z myślą o maksymalizacji produktywności oraz optymalizacji zarządzania czasem pracy na produkcji. Ta innowacyjna funkcja, dostępna na terminalach dotykowych, wprowadza nową jakość w monitorowaniu i zarządzaniu zadaniami produkcyjnymi, oferując intuicyjne rozwiązanie w trybie start-stop do zliczania czasu wykonywanych operacji.

Czym wyróżnia się sekcja „Czynności do wykonania” w Asystent Produkcja?

  • Intuicyjna obsługa: Dzięki zastosowaniu terminali dotykowych, każdy pracownik może łatwo zarządzać swoimi zadaniami, minimalizując czas potrzebny na naukę obsługi nowego oprogramowania.
  • Precyzyjne zliczanie czasu pracy: Funkcja start-stop umożliwia dokładne śledzenie czasu poświęconego na każde zadanie, co przekłada się na lepszą analizę wydajności i optymalizację procesów produkcyjnych.
  • Lepsza organizacja pracy: Sekcja „Czynności do wykonania” pomaga w efektywnym planowaniu i priorytetyzacji zadań, co jest kluczem do zwiększenia produktywności i skrócenia czasu realizacji projektów.

Jakie korzyści przynosi to Twojej produkcji?

Zaimplementowanie tej nowości do systemu Asystent Produkcja pozwala nie tylko na lepszą organizację pracy, ale również na znaczące zwiększenie przejrzystości procesów produkcyjnych. Precyzyjne śledzenie czasu wykonania poszczególnych operacji umożliwia identyfikację obszarów wymagających optymalizacji, co prowadzi do znacznej redukcji strat czasowych i zwiększenia efektywności produkcji.

https://meteoryt.pl/Asystent_Chmura_Produkcja-d381-220.html

Scroll to Top