PACZKA AKTUALIZACJI DLA CHMURY

Dzisiaj prezentujemy najnowszą aktualizację naszego systemu, która przynosi szereg kluczowych usprawnień, które zostały zaprojektowane z myślą o poprawie wydajności i ułatwieniu pracy naszych użytkowników.

Synchronizacja zamówień z Baselinker: Ważnym elementem aktualizacji jest ulepszona synchronizacja zamówień oraz faktur z Baselinker. Od teraz system automatycznie pobiera zamówienia o statusie „niepotwierdzone”. To kluczowa zmiana dla wszystkich sklepów internetowych korzystających z naszych rozwiązań.

Usprawnienia w systemie tiketowym: Wprowadziliśmy nową funkcję, która pozwala na tworzenie sprawy bezpośrednio z poziomu zgłoszenia. To nie wszystko – teraz każde zgłoszenie wraz z całym śladem korespondencji może być zapisywane do formatu PDF. To ułatwienie dla wszystkich działów obsługi klienta.

Moduł warsztatowy z nowościami: Zaktualizowaliśmy moduł warsztatowy, dodając możliwość tworzenia tak zwanej „tabeli powiązanej”, czyli rejestru pojazdów. To narzędzie z pewnością zrewolucjonizuje analizę danych i wyszukiwanie w module.

Wydruki w module CMR: Teraz wydruk wszystkich 4 formularzy jest możliwy jednocześnie. Uproszczenie, które zaoszczędzi czas i papier!

Aktualizacje w module Rejestru Pojazdu: Wprowadziliśmy innowacyjne pole informujące, ile dni pozostało do wykonania zadania oraz do zakończenia umowy. Dzięki temu użytkownicy zyskują pełniejszy obraz sytuacji i mogą lepiej zarządzać swoją flotą pojazdów.

Jakość to nasz priorytet: W odpowiedzi na feedback od naszych klientów, naprawiliśmy również zgłoszone błędy. Dbamy o ciągłe doskonalenie naszych produktów, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zapraszamy również na stronę meteoryt.pl

Scroll to Top