MODUŁ WYSYŁKI MASOWEJ SMS W CHMURZE

Mamy ogromną przyjemność przedstawić naszą najnowszą usługę – moduł do masowej wysyłki SMS. Ten nowoczesny i wydajny moduł jest dostępny we wszystkich wersjach naszych programów, co oznacza, że masowa wysyłka SMS staje się teraz dostępna dla wszystkich naszych klientów. Aby korzystać z tej funkcji, wystarczy posiadać pakiet SMS, który możesz zakupić prosto na naszej stronie internetowej lub skonsultować się z naszym konsultantem. Sprawdź szczegóły na naszej stronie: https://meteoryt.pl/szukaj/meteoryt/param/pg=sms .

Dlaczego masowa wysyłka SMS jest tak ważna? Wysyłka SMS to nieodzowny element strategii marketingowej wielu branż. Dzięki temu narzędziu możesz promować swoje produkty, informować o istotnych wydarzeniach, czy też ogłaszać promocje. Chcesz dotrzeć do swojej grupy docelowej w sposób szybki i skuteczny? Masowa wysyłka SMS to odpowiedź na twoje potrzeby!

Dwa rodzaje SMS-ów do wyboru:

  1. Ekonomiczny SMS: Oferujemy ekonomiczne wiadomości SMS (losowy nr tel. wysyłki), które pozwalają na skuteczną komunikację bez nadmiernych kosztów. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą zachować niskie wydatki przy zachowaniu efektywności. Koszt to 9 gr brutto / szt.
  2. Premium SMS: Nasza oferta obejmuje także SMS-y premium, które pozwalają Ci na personalizację nadawcy wiadomości, ograniczając go do 11 znaków. To doskonały sposób na budowanie własnej marki i wyróżnienie się na rynku. Koszt to 18 gr brutto / szt.

Zapraszamy do skorzystania z naszego modułu masowej wysyłki SMS i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

Scroll to Top