DODAWANIE TAGÓW W DOWOLNYM MODULE CHMURY

Miło nam poinformować o jednym z naszych najbardziej atrakcyjnych i praktycznych narzędzi, które znacząco podnosi użyteczność naszych aplikacji chmurowych – mamy na myśli funkcję „tagów”. Nieustannie staramy się wprowadzać rozwiązania, które będą przydatne i łatwe w obsłudze, nie wpływając negatywnie na ogólną funkcjonalność naszych systemów crm.

Ale zastanówmy się, co to są tak naprawdę „tagi”? Można powiedzieć, że są to krótkie zapisy, hasła lub słowa kluczowe, które pomagają w organizacji i zarządzaniu różnymi aspektami pracy. Dają one możliwość szybkiego wyszukiwania, segregacji i identyfikacji treści związanych z danym słowem kluczowym.

Przykładowo, w kontekście naszego modułu do obsługi faktur, tagi mogą prezentować się następująco: „wystawić fakturę dla klienta” lub „Zapłacić VAT do 25”. W tym kontekście, możliwości zastosowania tagów są naprawdę ogromne i ogranicza je tylko kreatywność i indywidualne potrzeby użytkownika.

Co więcej, chcemy podkreślić, że ten niezwykle przydatny mechanizm jest dostępny za darmo we wszystkich naszych chmurach. To jest nasza odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oczekują nie tylko efektywnych, ale i ekonomicznych rozwiązań.

Mamy nadzieję, że korzystanie z funkcji „tagów” przyczyni się do zwiększenia wydajności Waszej pracy, a zarazem będzie przyjemnym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Pragniemy Wam życzyć sukcesów w dalszym rozwijaniu swoich biznesów z pomocą naszych rozwiązań!

Scroll to Top